Сенсація: розкрито жахливу таємницю про таємне життя Марічки Падалко, ви онімієте від правди (ФОТО)

Ведуча ТСН Марічко Падалко розповіла про всі перешкоди, які довелося подолати на шляху до успіху, передає Корупція.Стар. Після народження дітей Марічці Падалко сказали, що вона не підходить на роль ведучої.

Мені сказали коротко – ти матуся. В мене була паніка, здавалося, що життя закінчилося.

Ведуча ТСН розповіла студентам у Херсоні про те, як важко було знову стати цікавою публіці після народження, а ще про мрію, за яку потрібно боротися. Для зірки ТСН зустріч була надзвичайно хвилюючою.

Я зрозуміла для себе, що найбільше надихають не історії успіху, а історії невдач, які переживає кожен, – зізналася Падалко.

На зустрічі зі студентами спікери відверто розповідали про своє життя, про перешкоди, які доводилося долати на шляху до омріяної цілі. Адже недостатньо просто розповісти про результат, варто звернути увагу на весь пройдений шлях.

14956408_823785774390918_8478147390253975137_n

Марічка Падалко стала срібною призеркою напівмарафону у ЛьвовіАудиторія настільки розкрила виступаючих, що замість 15 хвилин, як було заплановано, кожен учасник виступав по півгодини.

Ведуча ТСН впевнена: переживати складні моменти потрібно з розумінням, що все може змінитися. Варто вже зараз думати, що ви хочете робити зі своєю мрією, інакше завтра може бути пізно.

Мене вражають українці, які попри усі маленькі та великі невдачі не втрачають найголовніше – віру. Ті люди, які йдуть далі і не зупиняються, викликають у мене захоплення.

Ведучі 1+1 та друзі телеканалу ділилися історіями зі свого життя, розповідали, чим довелося жертвувати та на що йти заради досягнення цілей. Однак в одному вони були одностайні: над своєю мрією потрібно працювати.

Джерело: star.korupciya.com
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *