Конфуз В ПРЯМОМ ЭФИРЕ: фанаты стали свидетелями СЦЕНИЧЕСКОГО ОБНАЖЕНИЕ Оксана Марченко (ФОТО)

Виявляється, перший прямий ефір шоу «Х-фактор» на каналі СТБ пройшов не зовсім гладко. Ну яке ж шоу без шоу за лаштунками ?!

Про закулісні подробиці першого прямого ефіру Оксана Марченко і розповіла на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Стар.

– Перший ефір сьомого сезону шоу «Х-фактор» під гаслом “Щасливий!” – Позаду. Настрій прекрасний. І це був чудовий день, в якому вирували які “дружні” сили, – пише Оксана Марченко.

Спочатку, ще до ефіру, зі сцени упав наш фотограф, і дуже всіх перелякав. Як з’ясувалося, він раніше займався екстремальними видами спорту і вміє професійно падати. А якби не впав, ми б і не знали про його таланти.

Техніка весь день викидала коники. Те одне не працювало, то інше. Але ми вміємо приборкувати саму непокірну техніку. Без варіантів.
Порадували нашу дружну команду “пригоди червоного плаття” – воно у мене двічі порвалося в прямому ефірі. Раз “допомогли” мої улюблені прекрасні колеги. Другий – сама за цвях зачепилася, трохи не довівши до істерики геніального стиліста Олю Слонь. Але голка з ниткою в її умілих руках творить чудеса. Все пройшло просто блискавично і непомітно для глядачів. А що ж ви хотіли – прямий ефір, він такий!
Пару стресових ситуацій пережили і мега-професіонали стиліст-візажист Андрій Юдін і стиліст-перукар Світлана Корощенко. Але їм не звикати! 13 сезонів роботи зі мною на прямих (і не тільки) ефірах – а це понад 8 років – їх загартували.
Попереду – ще сім щасливих програм! І вже в наступній глядачів чекає сюрприз.
Джерело: specnews24
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *