Блогер розповів про «фінансове процвітання» окупованого Криму

Український аналітик та блогер Олександр Коваленко (Злий Одесит) повідомив цікавий факт, який дуже повно ілюструє фінансове становище в окупованому Російською Федерацією Криму, – – про це replyua.net стало відомо з публікацій на особистій сторінці експерта в соціальній мережі Фейсбук.

Так, за словами Коваленка, щойно стало відомо про те, що окупований Крим покинув останній фінансовий брокер. До останніх днів на «райському півострові» трималась «Східно-Кримська фондова компанія», проте зараз вона закінчує свою роботу на окупованій території.

Причиною цього менеджмент компанії називає низьку затребуваність фінансових, зокрема – брокерських послуг на Кримському півострові. Блогер іронічно уточнює, що під низькою затребуваністю варто розуміти «абсолютний нуль».

При чому, відмирання фінансового ринку спричинене не тільки і не стільки західними та українськими санкціями, а в першу чергу проведеною Аксьоновим та його пособниками «націоналізацією». В ході останньої акціонери не отримали ніякої компенсації фінансових втрат, точно як за часів омріяного кримчанами «совка».

Власне останнє, про що хоче нагадати блогер – за часів «убогої» України на Кримському півострові працювали двадцять дві брокерських фірми.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *