ТЕРМІНОВО: Восени Україну очікує новий майдан

Із початком нового політичного сезону в Україні значно активізується опозиція, яка розгойдуватиме внутрішню ситуацію в країні новими майданами, у томи числі – тарифним, добиваючись дострокових виборів.

Підвищення комунальних тарифів на тлі складної соціально-економічної ситуації створює сприятливі умови для активізації дій опозиції та її тиску на владу. Очевидно, що опозиція спробує організувати та очолити вуличний протест. На думку політолога Віталія Кулика, людей спробують підняти на протест не лише в Києві, але й в інших регіонах України.

“Спробують опозиційні сили вивести людей на вулицю. Пов’язано це буде із черговим підняттям тарифів. Профспілки вже заявили про готовність брати участь в акціях протесту, починаючи із вересня, причому, не лише в Києві, але і в регіонах.

Тому нас очікує доволі спекотна осінь. Хто кого переграє – не берусь зараз казати, оскільки достатні ресурси є і у влади, і в опозиції. Певні висновки про те, хто кого переграє, можна буде зробити наприкінці вересня – на початку жовтня”, – повідомив політолог Віталій Кулик для видання “Радіо свобода”.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *