ТЕРМІНОВО: РФ назвала Україну ворогом і готується до великої війни!

Росія не виключає великої війни. Україна стає її стратегічним ворогом – про це відкрито сказано у бюлетені «Незалежний військовий огляд», який отримують всі частини російської армії, пише ZN з посиланням на Gazeta Wyborcza.

Водночас до кінця року Збройні сили Росії збираються провести близько 4 тисяч маневрів. Це польським журналістам розповів заступник міністра оборони РФ генерал Дмитро Булгаков.

Gazeta Wyborcza називає кілька основних ознак підготовки Москви до великої війни: Читайте: Обама озвучив вимоги до Росії

1. 15 серпня відбудуться навчання Кавказ 16 за участю військових частин південного військового округу, який розташований впритул до кордону України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу також похвалився тим, як зміцнює сили біля українських кордонів. За його словами, через те, що “загроза з боку України і НАТО зростає”, російська армія сформувала в південному окрузі чотири нові дивізії і дев’ять бригад.

2. Поблизу України Москва вирішила розмістити ракети класу “Іскандер”. Тим часом, військово-морські сили в регіоні отримали ракети “Бастіон” і “Бал”, а також протиповітряні ракети С-400 “Тайфун”. В цілому, за словами Шойгу, частини південного округу за останні два роки отримали близько чотирьох тисяч нових бойових машин, літаків і різного роду ракет.

3. Поблизу північного кордону України розміщені сили створеної рік тому Першої танкової армії. На півдні Росія створює 20-ту армію. Також у планах Москви створити в регіоні ще одну нову армію. Про це говорить московський військовий експерт Руслан Пухов. – Сенс цих змін очевидний: на кордоні з Україною, де ще три роки тому не було зовсім ніяких військ, російська сторона створює три великі сухопутні групи для раптового наступу в напрямку Києва, який розташований від кордону всього за 270 кілометрів. А на півдні – для створення міцних лещат й оточення головних сил української армії на лівобережній Україні, – пояснив Пухов.

4. З середини минулого року під Смоленськом почала службу 144-а моторизована піхотна дивізія. До її складу входить полк танків, три полки піхоти, полк артилерії, а також протиповітряної та протиракетної оборони. В цілому там базується близько 10 тисяч солдатів.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *