Какой “ОН” должен быть длины.Что сказали женщины! Мужчинам будет интересно!

Який дамам всіх миліше? Що товстіший? Іль довше?.

Не секрет, що чоловіки заморочені на своєму «гідність». І що всі ці фразочки типу «Головне уміння» і так далі – не більше ніж слова ».
Дійсно більшість чоловіків чомусь вважають основним недоліком свого знаряддя – невідповідний розмір, що у свою чергу є єдиною причиною, яка не дозволяє їм добре виконувати свою «роботу». Цей комплекс у багатьох з’являється в ранньому дитинстві. Починається це зовсім невинно, коли підліток помічає, що у когось «дядьків» бовтається між ніг значних розмірів інструмент, і тоді достатньо одного побіжного погляду на свою маленьку іграшку, що б зрозуміти, що доля тебе обділила, підсунувши свідомо програшний квиток.
Але от приходить час статевого дозрівання і все начебто вже на своїх місцях і нормальних розмірів, принаймні, не гірше, ніж у друзів. Як правило, в цей час з’являється неминучий інтерес до еротичних фантазій і як підсумок цього захоплення-перегляд еротичних фільмів. І тут настає чергове розчарування: на екрані підліток бачить супер героїв, типу Сталлоне, які зі знанням справи спритно орудують своїм інструментом, доводячи до оргазму таких же супер красунь. Порівнюючи тепер кращі зразки інструментів у чоловіків-акторів, молода людина коректує те, що могло бути у нього пенісом до розмірів жалюгідної піпетки.

Підліток, в черговий раз, отримавши порцію розчарування, звичайно, поступово забуває про свої проблеми. Але ось настає момент, коли у юнака з’являється кохана – його перша сексуальна партнерка, і природно, йому хочеться почути від неї схвальні слова з приводу своєї гідності, наприклад: «Ах, який великий!», Або щось в цьому роді. Але часто буває все якраз навпаки. У книзі Kennetha Purvisa, присвяченій цій темі, приводився курйозний випадок: «Одна молода людина гуляв у парку зі своєю симпатією. Раніше, він часто замислювався над достоїнствами свого жезла, і ось, нарешті, вирішив перевірити, наскільки це відповідає дійсності. Скориставшись темрявою, він вийняв свою гідність і вклав його дівчині в руку. Відповідь не змусила себе довго чекати: «Ні, дякую, ти ж знаєш, що я не курю», – спокійно сказала дівчина. Так, ось це удар, удар нижче пояса …

Проблема «розміру», мабуть, дуже серйозно турбує сильну половину людства. Цікаво, а що думають з цього приводу самі жінки?

«А насправді ми, жінки, все думаємо різне. І це – сама глобальна, найщиріша правда. Тому що ми, жінки, мало того, що все по-різному виховані, маємо різні шкали цінностей і пріоритетів – так у нас ще і статеві органи насправді дуже різні! Ось на скільки різні пеніси у чоловіків – на стільки ж різними бувають і наші «кицьки». Логічні висновки не напрошуються? »

Так до статі думають багато жінок, але для чоловіків це є слабкою втіхою, і вони не перестають з цього приводу комплексувати, а деякі навіть шукають способи, як збільшити свій інструмент.

Наприклад, В африканському племені Садхус використовується метод збільшення пеніса із застосуванням різних вантажів, які підвішуються до члена. Через кілька років інтенсивних занять такими вправами, під впливом постійного механічного впливу, довжина статевого члена досягає 40-50 см.
Психологи, наприклад, виділяють чотири питання, які викликають неминущий інтерес у чоловіків:

1. Який розмір статевого члена можна вважати середнім?
2. За якими параметрами порівнюються статеві члени чоловіків?
3. Чи має значення розмір члена при статевих зносинах?
4. Як можна збільшити розмір статевого члена?
Фахівці відзначають, що чоловіків більше всього цікавлять саме ці питання, тому що вони схильні оцінювати себе не з точки зору об’єктивності, а за принципом порівняння себе з іншими чоловіками. Дух суперництва примушує чоловіка шукати підтвердження того, що він – не останній на цьому святі життя!
Чоловіки часто невірно оцінюють розмір своїх чоловічих достоїнств. Їх статеві органи здаються їм менше, ніж насправді. Справа в тому, що чоловіки бачать свої геніталії зверху. Це візуально зменшує їх розміри. Щоб підняти самооцінку, досить подивитися на себе в дзеркало з боку. Зміниться ракурс – і картина виявиться не такою вже сумною!
Коли Desmond Morris, автор «Оголеною мавпи» висунув тезу, що чоловіки – це мавпи з довгими пенісами, багато жінок визнали, що це відповідає дійсності. Наприклад, наш далекий родич – горила в плані розмірів пеніса абсолютно не може конкурувати з чоловіками роду людського. Так, дорослий самець горили важить близько 225 кг (приблизно вага трьох чоловіків), а його ерегований пеніс ледве досягає 4-5 см. На думку Ч. Морріса, в порівнянні з мавпами, розміри пеніса людини обумовлені ще й тим, що у людей пеніс використовується не тільки для транспортування насіння за призначенням, але і для досягнення сексуального задоволення. Що є дуже важливим чинником у відносинах між чоловіком і жінкою, і природно, що важливу роль в цьому відіграють і розміри статевих органів, вважає Моріс.
В усякому разі, дослідження поведінки мавп, показали , що самки горил, якщо мають можливість вибирати, то вибирають самця з найбільшим пенісом і найбільш витривалого.

На початку минулого століття медиками були проведені дослідження, про які пише у своїй книзі Kenneth Purvis. «На початку нашого століття, непоказні пани в білих халатах з сантиметром в кишені, об’їздили всі навіть самі затишні куточки нашої планети, що б знайти відповідь на кілька пікантних питань.
У« The Atlas of Hu-man Sex Anatomy », в роботі спирається на анатомічні дані про людину сказано, що нормальним розміром пеніса в спокійному стані вважається пеніс довжиною 8,5-10,5 см (середня величина – 9,5 см).
При ерекції пеніс зазвичай збільшується на 60%.
Наприклад, дослідження показали, що середньостатистичний європейський чоловік має пеніс завдовжки 8-12 см в спокійному стані, а при ерекції він збільшується до 12-18 см, тобто середня величина – 15 см.
Видатний американський сексолог Alfred Kinsey встановив, що тільки 24% чоловіків європейців мають пеніси середньої довжини. Так само за даними Kinsey 5% чоловіків мають розмір ерегированного пеніса менше 9 см, і лише один з 100 чоловіків може похвалитися ерогованим членом 23 см і більше.
Два інших американських сексолога William Masters і Yirginia Johnson, прийшли до висновку , що довжина пеніса в стані ерекції у більшості чоловіків приблизно однакова. Своє твердження вони проілюстрували, спираючись на опис двох чоловіків. У першого пеніс в спокійному стані був 9 см, але при ерекції досягав 19 см (збільшення на 120%), в іншого ж у спокійному стані був 15 см, а при ерекції збільшувався лише на 2,5 см (збільшення на 16%).
Французький військовий лікар, д-р Якобус, в своїх дослідженнях витратив велику частину часу на вимірювання багатьох сотень чоловічих і жіночих статевих органів від Малайзії до Африки. У 1935 році він опублікував результати своїх досліджень. За Якобус, африканці, особливо суданці, мають найдовші пеніси. Цей факт підтвердив і інший відомий дослідник пенісів – мандрівник сер Річард Бартон. Незалежно один від одного вони встановили, що суданці мають пеніси – 12,5-15 см в спокійному стані, а при ерекції – 19-20 см.
Арабами, що проживають в Судані і мають найдовші члени в світі, практикується метод «ДЖЕЛЬК». Коли хлопчикові виповнюється вісім років, батько змушує його взятися за підставу свого пеніса і різким рухом провести ними до голівки. Так починається процес збільшення пеніса. Хлопчика змушують займатися такими вправами щодня по тридцять хвилин, забороняючи йому при цьому вивергати сперму. За місяць білкову оболонку розтягується, а запалі тіла статевого члена поступово розширюються і врешті-решт здатні прийняти набагато більше крові, ніж раніше. Суданським арабам добре відомо, що такий спосіб подовження члена особливо ефективний, якщо процес починається в період пубертации, в той момент, коли пеніс у хлопчика починає рости.
Поважного д-ра Якобус дивувала велика різниця в довжині пенісів у африканців і арабів Близького Сходу. У той час, як чистокровний араб має пеніс приблизно такий, як у європейця, його африканський брат може похвалитися товстим і довгим членом, що досягає при ерекції 18 см.
У порівнянні з чорношкірими, наприклад, індуси мають довжину пеніса в спокійному стані 10-11 см, при ерекції – 12,5 см.
А як йдуть справи з цим у інших рас?
Наприклад, середній розмір члена у японців складає – 13 см. А, у китайців член довше на 2,5 см і відповідно трохи товще, ніж у братів з країни Висхідного Сонця.
Д-р Якобус і інші етнологи прийшли до важливого визначення: середня величина чоловічого пеніса є пропорційною розмірам статевих органів жінки в межах однієї раси.
« Виявляється, що індуски, співвітчизники, яких володіють невеликими і тонкими пенісами, мають проблеми з добре поставленим «європейцем» і відчувають певні муки під час зносин з африканцями або арабами. Великий пеніс для них є справжнім знаряддям тортур », – писав д-р Якобус.
Читаючи науково-популярну літературу, створюється враження, що деякі автори беруть участь у конкурсі, хто повідомить про найбільший чоловічому пенісі. У свій час американський сексолог Alfred Kinsey і французький військовий лікар Якобус відрапортували про 25-30 сантиметрових чоловічих органах. Проте є «герої», які ніколи не потраплять в офіційні реєстри. Наприклад, Джон горбисті – зірка порнофільмів мав пеніс завдовжки 36 см. Але навіть цей рекорд був побитий двома іншими акторами зі звучними іменами – Мобі Дік і Лот Донг Сильвер, які мали 44 см. статеві органи.
Може, і немає нічого дивного в тому, що деякі індивідууми мають таких монстрів в брюках, на відміну від безлічі інших чоловіків. Але дивує інше, чому ці монстри такі популярні? Адже для багатьох з цих реальних важкоатлетів, статеві відносини є у багатьох випадках майже неможливими.
Взагалі, чоловікам, які впадають в депресію з приводу «дуже малих» розмірів своїх пенісів, слід було б спочатку запитати партнерку, чи дійсно ці кілька сантиметрів представляють таку велику проблему! Дослідження, проведені вченою і письменницею Шер Хайт серед жінок, показали, що більшість з них не надають особливої ??уваги розмірам пеніса. З 400 опитаних жінок, жодна не назвала величину пеніса істотної. Однак, інша дослідниця заперечувала проти укладення Шер Хайт: «Це все базікання, що величина члена не має ніякого значення, і що це брехня і вигадка чоловіків. Я проводила дослідження з 57 сексуально досвідченими жінками з яких 87% відповіли «чим більше, тим краще».
Великий пеніс був для них більш естетично привабливим і більш збудливим , а під час зносин викликав приємне відчуття наповнення.

Це думка збігається з поглядами Десмонда Морріса, який прийшов до висновку, що крім довжини наші «кузени» відрізняються ще і завтовшки. За твердженням Моріса, саме товщина пеніса робить його досконалим знаряддям для доставляння задоволення.
З іншого боку, жіноча вагіна має дивовижну здатність витягуватися і розширюватися. Вона може пристосовуватися до пенісів різноманітних конфігурацій, головне, що б була достатньою і істотною фрикції. Виходячи, з усього вищевикладеного, чоловіки, швидше за все, повинні думати про свої особисті якості, а не про довжину свого «друга».

Джерело: megasite.in.ua

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *