Це просто ШОКУЄ: Макаревич заморозив власну сперму! (ВІДЕО)

 

За повідомленням видання Life, музикант Андрій Макаревич заморозив сперматозоїди в рідкому азоті.

Процедуру заморозки сперми Макаревича відправили два роки тому, передає Корупція.Стар

За інформацією джерела, ще два роки тому Макаревич звернувся до ембріолога, і в одній з елітних репродуктивних клінік Москви провели процедуру кріоконсервації, вартість якої склала 15 тис. Руб.

 

Таку нехитру процедуру провели у Москві, в одній із спеціальних клінік. «Зразки» було заморожено за допомогою процедури кріоконсервації і коштує вона 15 тис. рублів. До речі, щороку музиканту доведеться платити за збереження своїх сперматозоїдів у рідкому азоті по 10-15 тис. рублів.

235790-baby-v-probirke

Навіщо батькові трьох дітей у своєму поважному віці заморожувати свої клітини поки невідомо. Не виключено, що років у 80-90, він забажає знову відчути батьківські почуття до новонародженої дитини. Рідної дитини!

i0cqjof2te

Нагадаємо, Андрій Макаревич є батьком трьох дітей: Дани (41 рік), Івана (29 років), Анни (15 років).

Варто відмітити, ембріологи наголошують, що серед чоловіків за такою послугою звертаються одиниці. В переважній більшості до кріоконсервації своїх яйцеклітин  схиляються жінки. Так, як це зробила Примадонна російської естради, Алла Пугачова. До того, як стати матір’ю близнюків від Максима Галкіна, вона заморозила свої клітини таким самим способом ще 11 років тому.

maksim-galkin-alla-pugacheva-garri-i-liza__304029_

Джерело: bdzhola.com

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *