У Путіна є ВЕЛИКІ причини боятися Трампа – Wyborcza

Непередбачуваний президент з доступом до одного з найбільших ядерних арсеналів у світі став би серйозною загрозою.

У Путіна є причини боятися Трампа – Wyborcza

Президент Росії Володимир Путін, напевне, тішить себе думкою, що його партнером у Вашингтоні може стати Дональд Трамп. А дарма. Йому варто було би непокоїтися теж.

Про це на сторінках Gazeta Wyborcza пише оглядач Бартош Вєліньський, який додає, що згідно з поширеною думкою, Трамп, ставши президентом, остаточно зіпсує репутацію США і дуже сильно ослабить їх. Не виключено, що це призведе навіть до розпаду НАТО.

Але при цьому США все одно лишаться державою з ядерною зброєю. Поява непередбачуваної людини в Білому домі – це для Кремля менш комфортна ситуація, ніж абсолютно прихильний до Росії президент, про якого точно можна сказати, що він зробить. Впродовж всієї Холодної війни лідери США були цілком передбачуванні.

“А чого можна чекати від Трампа? Він критикував американських дипломатів за те, що вони “втоптують країну в болото”. Запевняв, що не буде слухати їхніх порад. Одного разу говорив, що буде розмовляти з Путіним, а іншим разом – що КНДР потрібно знищити ядерною зброєю. Трамп в якості президента міг би піти на поступки Росії, Китаю, але також міг би і вдатися до конфронтації чи навіть війни. Божевільний з ядерними боєголовками під рукою, який вірить, що може розв’язати будь-яку міжнародну проблему, став би кошмаром”, – йдеться в статті.

Тим часом, Жанна Нємцова на сторінках Politico писала, що Росія розраховує, що Трамп розв’яже їй руки в Україні і Сирії. Москву цікавить, чи республіканець дозволить їй розширити сферу впливу в Європі.

Видання New York Times писало, що Трамп здається одержимим Путіним і Росією. Він оточив себе проросійськими політиками і не раз обіцяв, що “домовиться” з російським президентом. Тим часом, Трамп допустив, що США не будуть захищати союзників по НАТО від Росії. В цей же час, посол однієї з країн НАТО розповів, що в Балтії дуже багато людей непокояться через можливість президентства Трампа і те, “як це розв’яже руки Путіну”.

Джерело: УкрМедіа

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *